Події в НВК

"РУСАНІВСЬКИЙ НВК СВЯТКУЄ СТОРІЧЧЯ"

(02/04/2012
25 травня Русанівський навчально-виховний комплекс Липоводолинської районної ради відсвяткував своє сторіччя. На урочисте святкування у вигляді концертної програми зібралися жителі села, сусідніх населених пунктів, випускники школи всіх поколінь та керівники районних організацій: перший заступник голови районної державної адміністрації Легуша І.Ф., керуючий справами районної ради Вовк М. В., начальник відділу освіти Липоводолинської державної адміністрації Тимошенко С.О., голова районної ради профспілки працівників освіти і науки Курочка М. М., директор товариства СК «Агро» Коваленко, сільський голова Русанівської сільської ради Синько Г.П., котрі привітали школу зі знаменною подією, вручили подяки педагогам за сумлінну працю та цінні подарунки, серед яких ноутбук, цифровий фотоапарат, спортивне обладнання, настінні картини та деякі інші символічні презенти.


 Із урочистою промовою-зверненням до робочого колективу та всіх присутніх гостей свята виступив директор Русанівського НВК Богомол Г.В. Випускники 10, 20, 30, 40 років ділилися власними спогадами, життєвим досвідом, мудрими порадами та настановами молодшому поколінню. У ролі найстаршого покоління виступили випускники 1962 року. Історія навчального закладу сягає 1912 року, коли земство збудувало приміщення чотирьохкласної школи та затвердило педагогічний колектив у складі трьох викладачів. 1927 року школа стала семирічною, а 1930-ий ознаменувався першим випуском учнів із семирічною освітою. На сьогоднішній день у Русанівському НВК працюють 20 педагогів, 9 представників обслуговуючого персоналу, здобувають освіту 74 учні й отримують перші ази на життєвій стежині 16 вихованців дошкільної групи «Сонечко».


Матеріал підготувала: Ярич Юлія
Студентка СумДУВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФІЗИЧНИЙ КОНКУРС  "ЛЕВЕНЯ"

 (02/04/2012)      Нещодавно в стінах Русанівського НВК відбувся всеукраїнський фізичний конкурс "Левеня". В конкурсі виявили бажання прийняти участь учні 7 та 8 класів. Всі бажаючі змогли перевірити свої знання з фізики, поглибити їх, відчути азарт змагання і приєднатись до складу єдиної команди дорослих і дітей, представників великих міст і маленьких селищ з різних куточків України, яких об’єднує найцікавіша наука про природу – ФІЗИКА.
СВЯТО "СТАНЬМО ДРУЗЯМИ ПТАХАМ"
(23/03/2012)

    Немає у світі нічого прекраснішого та мелодійнішого за пташиний спів. Він – голос самої природи, її душа, ніжність. Найгарніший куточок природи здавався б нам змарнілим, глухим без життєдайної пташиної пісні.
    Повсюди ми зустрічаємо пернатих друзів, і кожен із них дарує нам свою пісню.
Великим і малим птахам завжди знаходилось місце поруч із людиною. Птахів оберігали, присвячували їм чимало поетичних рядків. Що ж найбільш приваблювало людей до птахів?
   Відповідь на це питання спробували знайти учні 5 – 6 класів Русанівського НВК, для яких було проведено свято зустрічі птахів, яке пройшло у формі КВК. 


Напередодні свята відбулася виставка малюнків на тему «Станьмо друзями птахам!». Учасники свята – команди «Лебедята» - (5кл.) і «Лелечата»- (6кл.) – брали участь у різноманітних конкурсах: «Ігри», «Пташиний аукціон», «Конкурс танців», «Летять перелітні птахи». Закінчився КВК перемогою команди «Лелечата» - учнів 6 – го класу . Учасники і присутні на святі отримали відповідь на запитання: «Що ж найбільше приваблює людей до птахів?».
 Діти ще раз впевнились, що птахи несуть у світ тільки красу і гармонію, отримавши від свята масу позитивних емоцій.
 МІЖНАРОДНИЙ МАТЕМАТИЧНИЙ КОНКУРС "КЕНГУРУ - 2012"

 В стінах Русанівського НВК відбувся міжнародний математичний конкурс "Кенгуру-2012"
Конкурс буде проводився між 2 -11 класами в шести вікових групах:
  • Малюк 2 — для учнів 2 класів;
  • Малюк 3,4 — для учнів 3 — 4 класів;
  • Школярик — для учнів 5 — 6 класів;
  • Кадет — для учнів 7 — 8 класів;
  • Юніор — для учнів 9 — 10 класів;
  • Випускник — для учнів 11 класів.
Всі бажаючі прийняли участь, поглибили знання з математики, розвинули логічне мислення, увагу та пам'ять.

ТИЖДЕНЬ МАТЕМАТИКИ

     Математика – наука, в якій багато таємниць і відкриттів. Ні один шкільний предмет не обходиться без математики. Одним словом, математика – цариця всіх наук. З метою розвитку в учнів логічного мислення, математичної кмітливості, пізнавального інтересу, розумової активності та розширення математичного кругозору в Русанівському НВК проведено тиждень математики під девізом: «Чим більше я знатиму, тим більше я вмітиму». Протягом тижня було проведено: розгадування кросвордів, криптограм, ребусів учнями 7 – 11 класів; конкурс «Година веселої математики» та математична скринька «Загадки – добавлянки» для учнів 5 – 6 класів. Розважальний конкурс «Посміхніться» та змагання веселих і кмітливих з учнями 7 – 9 класів; математичний вечір для учнів 8 – 11 класів на тему : «Софія Ковалевська – хто вона?». Цікаві і змістовні стіннівки випустили учні 7 – 11 класів: «Розумник» (7 клас), «Радикал» (8 клас), «Математичний вісник» В результаті підведення підсумків кращих результатів досягли учні 8 класу, але всі – решта також проявили цікавість, смикалку, старанність, дотепність, активність і переконалися в красі і чарівності математики.


 

ПРИМНОЖУЄМО  НАЦІОНАЛЬНУ  КУЛЬТУРУ


 
   Нещодавно у Русанівському НВК відбувся виховний захід «Рушники, ви мої, рушники».
     Учасники заходу познайомили присутніх на святі із народними звичаями, пов’язаними з рушниками, починаючи із виробництва і закінчуючи їх використанням у селянському побуті. На свято була запрошена місцева вишивальниця Луценко В.О., яка продемонструвала чудову виставку своїх робіт у поєднанні із цікавою розповіддю про їх створення.
Усі учасники заходу і присутні ще раз впевнилися, що потрібно берегти і примножувати свою національну культуру.
Свято подорож «Краса й сила українського слова»

   
У Русанівському НВК відбулося свято-подорож « Краса й сила українського слова» присвячене Дню української писемності та мови.
      Подорожуючи, учні виконали завдавання, які їм підготувала Королева Мова, читали вірші та усмішки про мову, звучали мелодійні українські пісні.
    Свято було проведено з метою виховання любові до рідного слова та почуття гордості за свій народ.


Всеукраїнський тиждень права в Русанівському НВК 
  У Русанівському НВК з 5 по 10 грудня цього року під керівництвом учителя історії та правознавства Литвиненка В.В. були проведені заходи, присвячені Всеукраїнському тижню права.
   Класні керівники провели виховні години на тему «Ти -людина, отже, маєш право». Цікавою і змістовною була виставка малюнків, яка презентувала права дітей на основі Конвенції ООН. Також особливий інтерес в учнів викликав зміст всеукраїнського уроку «Права людини», на якому Литвиненко В.В. використав слайд-шоу «Права дітей» та провів тестування учнів, яке дало змогу виявити проблемні питання в правовому вихованні, на які слід звернути увагу педагогічному колективу.   У 9 класі був проведений виховний захід «Молодь та міліція», на якому учні вдосконалили знання про свої права та усвідомили, як себе потрібно поводити, щоб не стати жертвою злочину; як діяти, якщо людину затримує міліція.День Святого Миколая


     За традицією кожного року 19 грудня жителі села Русанівка святкують День Святого Миколая.


Цей день є чудодійним святом для всіх дітей. Вони чекають свого Покровителя, щоб отримати гарні подарунки. 
Тому учні 5, 7, 10 класів нашого НВК разом зі своїми наставниками підготували театралізовану виставу, на яку завітав сам Миколай Чудотворець, не з пустими руками, а з подарунками для вихованців дитячого садка та учнів 1 – 4 класів. Також на свято завітали сили добра і зла. Сили добра постали в образах ангелів, а сили зла в образі Чорта. А Чудотворець Миколай прогнав його. 

Спонсором свята був Жамардій С.М. (директор ТОВ “СК – АГРО”) Діти отримали велике задоволення від свята та смачних подарунків.


                                 
Матеріал підготувала: вчитель початкових класів Галенко Л.В.


«Новорічне  дійство»

   28 грудня у святково прикрашеній залі Русанівського НВК засяяла новорічна ялинка різнобарвними вогнями, блискітками і гірляндами для учнів молодших і середніх класів.
До цього казкового дійства по – особливому готувалися всі учні. Діти перевтілювалися в казкових героїв. Закружляли тендітні сніжинки у новорічному хороводі круг ялинки, з’явилися лісові мешканці ведмедики, лисички, зайчики. Почалося святкове дійство – новорічна казка «Ріпка» на новий лад. Радість від новорічного свята відчули діти, їх батьки, вчителі. Воно стало справжньою веселою, незабутньою пригодою, яка довго житиме в серцях та згадках дітей. 
Щедрими були не тільки новорічні вітання, а й спонсорські подарунки від районного відділу освіти та ТОВ «СК – Агро» в особі директора, депутата районної ради С.М.Жамардія. 
    А 30 грудня відбувся вечір відпочинку для старшокласників. Свято розпочалося привітанням директора НВК і врученням подарунків учням, які брали активну участь у житті школи, переможцям олімпіад.


Головними героями свята були не лише Дід Мороз і Снігуронька, а й Вєрка Сердючка з її мамою та герої Гоголівських творів. На святі були проведені конкурси, ігри та розваги в яких діти брали активну участь.

Всі присутні на святі отримали незабутні враження
.
                               Матеріал підготувала: вчитель початкових класів  Войтенко Л.М.

Немає коментарів:

Дописати коментар